Arifiye Belediyesi
Ak Masa

Başkan Karakullukçu ve Ak Parti İlçe Yönetiminden Ali İhsan Yavuz’a Ziyaret…

FacebookTwitterGoogle bookmark

ali ihsan yavuzu ziyaretArifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ve Ak Parti Arifiye İlçe Yönetimi Ak Parti Genel Merkezinde…Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ve Ak Parti Arifiye İlçe Teşkilatı  Ak Parti İlçe Teşkilatı  Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim işleri Başkanı Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz'u Genel Merkezde ziyaret ederek, yeni görevinin hayırlı olası temennisinde bulundu.

4 Ekim Perşembe günü gerçekleşen ziyarette, Başkan Karakullukçuya Ak Parti Arifiye İlçe Başkanı Ali Başar, Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Akbaş, Belediye Meclis Üyeleri Ahmet Safitürk, Mehmet Erhan Çetin, Vahit Sandal, Cesim Çelik, Mehmet Ayvaz ve Serkan Çarktan ile Ak Parti Arifiye İlçe Teşkilatı üyeleri eşlik etti.

Ziyarette konuşan Başkan İsmail Karakullukçu; “Ak Parti Sakarya Milletvekilimiz Ali İhsan Yavuz değerli bir kardeşimiz. Kendisi Sakarya’da olduğu gibi Ankara Merkezde de gayretli ve başarılı çalışmalarda bulunuyor. Arifiye Belediyesi ve Ak Parti Arifiye Teşkilatı olarak değerli başkanım ve dava arkadaşlarım ile birlikte kendisine yeni görevinde de başarılar diliyoruz.

Biz, görev yaptığımız yerleri Aziz Milletimize yakışan, insanımızın ihtiyaç duyduğu eğitim, sağlık, spor alanları, parkları ve her türlü sosyal donatı alanına sahip, modern kentler yapmak için Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın; Zeki Toçoğlu ile el ele vererek “Belediye demek, hizmet demek, yeşil demek, nefes alan modern kentler demek” anlayışıyla çalışıyor, insanımıza hizmet için elimizdeki tüm bütçe olanaklarını seferber ediyoruz. Sayın Vekilimize de Arifiye’mizin sorunları, yaptığımız çalışmalar ve İlçemizde yapılması planlanan projeler hakkında bilgi verdik.

İnanıyoruz ki, Arifiye’miz yakaladığı gelişme ivmesini sürdürerek, çok kısa bir süre içinde Sakarya’mızın en modern ve gelişmiş ilçelerinden biri olacaktır.” dedi.Yorum ekle

Yorumların tüm sorumlulukları yorum yapan kişilerin kendilerine aittir. Yorumlardan hiçbir şekilde Arifiye Belediyesi sorumlu tutulamaz.


Güvenlik kodu
Yenile

Telif Hakkı © 2019 ..:: T.C. Arifiye Belediyesi Resmi Web Sitesi ::... Tüm Hakları Saklıdır.

Adres: Arifbey Mah. Atatürk Cad. No:247 54580 Arifiye / SAKARYA Tel: 0264 2291010 Fax: 0264 2291012 E-Posta: bilgi @ arifiye.bel.tr
Bu web sitesi en iyi Microsoft Internet Explorer (v7.0 ve üzeri), Mozilla Firefox (v3.0 ve üzeri), Google Chrome (v7.0 ve üzeri) tarayıcılarıyla görüntülenir.