Arifiye Belediyesi
Ak Masa

Arifiye’de Parke Taşı Döşeme Çalışmaları Sürüyor...

FacebookTwitterGoogle bookmark

parke 2019Arifiye'de parke taşı döşeme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor...

Arifiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Arifbey Mahallesi, Neviye Mahallesi ve Hanlı Merkez Mahallesinde yapılan parke taşı döşeme çalışmaları devam ediyor.

Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’nun talimatıyla devam eden parke taşı döşeme çalışmaları, Neviye Mahallesi Tekin Sokak ve Hanlı Merkez Mahallesi Güneş Sokak’ta sona gelinirken Arifbey Mahallesi Kardelen sokak’ta ise devam ediyor. Yapılan çalışmaları yakından takip eden Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada, "Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, stabilize yol yapım  çalışmalarını ilçe genelinde sürdürüyor. Bununla birlikte parke taşı döşeme çalışmalarımız Arifbey Mahallesi, Neviye Mahallesi ve Hanlı Merkez Mahallesinde ekiplerimiz tarafından özverili bir şekilde sürdürülüyor. Çalışmalar tamamlandığında, yollarımızı vatandaşımızın hizmetine sunmuş olacağız." dedi.


Yorum ekle

Yorumların tüm sorumlulukları yorum yapan kişilerin kendilerine aittir. Yorumlardan hiçbir şekilde Arifiye Belediyesi sorumlu tutulamaz.


Güvenlik kodu
Yenile

Telif Hakkı © 2020 ..:: T.C. Arifiye Belediyesi Resmi Web Sitesi ::... Tüm Hakları Saklıdır.

Adres: Arifbey Mah. Atatürk Cad. No:247 54580 Arifiye / SAKARYA Tel: 0264 2291010 Fax: 0264 2291012 E-Posta: bilgi @ arifiye.bel.tr
Bu web sitesi en iyi Microsoft Internet Explorer (v7.0 ve üzeri), Mozilla Firefox (v3.0 ve üzeri), Google Chrome (v7.0 ve üzeri) tarayıcılarıyla görüntülenir.