Arifiye Belediyesi
Ak Masa

ARİFİYE İLÇE FUTBOL TURNUVASI BAŞLIYOR...

FacebookTwitterGoogle bookmark

turnuva afis 201925 Haziran - 26 Temmuz 2019 tarihleri arasında düzenlenen Arifiye İşleç Futbol Turnuvası başlıyor. İşte gruplar ve fikstür...



ARİFİYE BELEDİYESİ 2019 İLÇE FUTBOL TURNUVASI

GENÇLER


A GRUBU : B GRUBU :

1. ÜMİT MİLLİ 1. B.T. KALAYCI

2. BY FATİH KUAFÖR 2. MALTEPESPOR

3. THE EXPENDABLES 3. DÜZYAPI İNŞAAT

4. DOSTLAR CAĞ KEBAP 4. BEGONYASPOR

5. KIŞLAÇAY GENÇLİK GÜCÜ 5. YENİ MAHALLE

C GRUBU : D GRUBU :

1. SAPANCA YÜZEVLER 1. İLİMBEY

2. RÜZGARAS METAL 2. ÇİFTLİK YOLU VALENTİNO

3. HACIKÖY GENÇLİK 3. AKGÜN GRUP

4. ARİFİYE DİNAMİK 4. FEZA LOJİSTİK KIŞLAÇAY

5. FEVZİYESPOR 5. AHMEDİYESPOR


OLGUNLAR

A GRUBU : B GRUBU :

1. GARAJSPOR 1. EFSANE HARMANLIK

2. CANDAN MAKİNA 2. ESKİ DOSTLAR KÖFTECİ SABRİ

3. ARBEL A.Ş. 3. ÜSTÜN KUMLAMA

4. ARICAN FUTBOL TAKIMI 4. HANLI OLGUNLAR

5. ECRE MOBİLYA KIŞLAÇAY 5. BAY SARAY


ARİFİYE BELEDİYESİ

2019 İLÇE FUTBOL TURNUVASI FİKSTÜRÜ


25 HAZİRAN SALI

20.00 – 21.00 : ÜMİT MİLLİ – DOSTLAR CAĞ KEBAP

21.00 – 22.00 : BY FATİH KUAFÖR – THE EXPENDABLES

22.00 – 23.00 : CANDAN MAKİNA – ARBEL A.Ş.---OLGUNLAR

23.00 – 24.00 : B.T. KALAYCI – BEGONYASPOR

26 HAZİRAN ÇARŞAMBA

20.00 – 21.00 : MALTEPESPOR – YENİ MAHALLE

21.00 – 22.00 : SAPANCA YÜZEVLER – ARİFİYE DİNAMİK

22.00 – 23.00 : GARAJ SPOR – ARICAN FUTBOL TAKIMI ---OLGUNLAR

23.00 – 24.00 : RÜZGARAS METAL – HACIKÖY GENÇLİK

27 HAZİRAN PERŞEMBE

20.00 – 21.00 : İLİMBEY – FEZA LOJİSTİK KIŞLAÇAY

21.00 – 22.00 : ÇİFTLİK YOLU VALENTİNO – AKGÜN GRUP

22.00 – 23.00 : EFSANE HARMANLIK – HANLI OLGUNLAR ---OLGUNLAR

23.00 – 24.00 : ESKİ DOSTLAR KÖFTECİ SABRİ – ÜSTÜN KUMLAMA –OLG.

28 HAZİRAN CUMA

20.00 – 21.00 : BY FATİH KUAFÖR – KIŞLAÇAY GENÇLİK GÜCÜ

21.00 – 22.00 :THE EXPENDABLES – DOSTLAR CAĞ KEBAP

22.00 – 23.00 : CANDAN MAKİNA – ECRE MOBİLYA KIŞLAÇAY—OLG.

23.00 – 24.00 :BEGONYASPOR – YENİ MAHALLE

1 TEMMUZ  PAZARTESİ

20.00 – 21.00 : MALTEPESPOR - DÜZYAPI

21.00 – 22.00 : ARBEL A.Ş. – ARICAN FUTBOL TAKIMI---OLGUNLAR

22.00 – 23.00 : ESKİ DOSTLAR KÖFTECİ SABRİ – BAY SARAY---OLG.

23.00 – 24.00 :RÜZGARAS METAL - FEVZİYESPOR

2 TEMMUZ  SALI

20.00 – 21.00 : ÜSTÜN KUMLAMA – HANLI OLGUNLAR---OLGUNLAR

21.00 – 22.00 : HACIKÖY GENÇLİK – ARİFİYE DİNAMİK

22.00 – 23.00 :ÇİFTLİK YOLU VALENTİNO - AHMEDİYESPOR

23.00 – 24.00 : AKGÜN GRUP – FEZA LOJİSTİK KIŞLAÇAY

3 TEMMUZ  ÇARŞAMBA

20.00 – 21.00 : ÜMİT MİLLİ – THE EXPENDABLES

21.00 – 22.00 : DOSTLAR CAĞ KEBAP – KIŞLAÇAY GENÇLİK GÜCÜ

22.00 – 23.00 : B.T. KALAYCI - DÜZYAPI

23.00 – 24.00 : MALTEPESPOR - BEGONYASPOR



4 TEMMUZ  PERŞEMBE

20.00 – 21.00 : GARAJ SPOR – ARBEL A.Ş. ---OLGUNLAR

21.00 – 22.00 : SAPANCA YÜZEVLER – HACIKÖY GENÇLİK

22.00 – 23.00 : ARİFİYE DİNAMİK - FEVZİYESPOR

23.00 – 24.00 : ARICAN FUTBOL TAKIMI – ECRE MOBİLYA KIŞLAÇAY-OLG.

5 TEMMUZ  CUMA

20.00 – 21.00 : İLİMBEY – AKGÜN GRUP

21.00 – 22.00 : FEZA LOJİSTİK KIŞLAÇAY - AHMEDİYESPOR

22.00 – 23.00 : EFSANE HARMANLIK – ÜSTÜN KUMLAMA---OLGUNLAR

23.00 – 24.00 : HANLI OLGUNLAR – BAY SARAY ---OLGUNLAR

8 TEMMUZ  PAZARTESİ

20.00 – 21.00 : BY FATİH KUAFÖR – DOSTLAR CAĞ KEBAP

21.00 – 22.00 : ÜMİT MİLLİ – KIŞLAÇAY GENÇLİK GÜCÜ

22.00 – 23.00 : DÜZYAPI İNŞAAT – YENİ MAHALLE

23.00 – 24.00 : B.T. KALAYCI – MALTEPESPOR

9 TEMMUZ  SALI

20.00 – 21.00 : RÜZGARAS METAL – ARİFİYE DİNAMİK

21.00 – 22.00 : SAPANCA YÜZEVLER - FEVZİYESPOR

22.00 – 23.00 : CANDAN MAKİNA – ARICAN FUTBOL TAKIMI---OLGUNLAR

23.00 – 24.00 : GARAJ SPOR – ECRE MOBİLYA KIŞLAÇAY---OLGUNLAR

10 TEMMUZ  ÇARŞAMBA

20.00 – 21.00 : ÇİFTLİK YOLU VALENTİNO-FEZA LOJİSTİK KIŞLAÇAY

21.00 – 22.00 : İLİMBEY - AHMEDİYESPOR

22.00 – 23.00 :ESKİ DOSTLAR KÖFTECİ SABRİ – HANLI OLGUNLAR--OLGUN

23.00 – 24.00 : EFSANE HARMANLIK – BAY SARAY ---OLGUNLAR

11 TEMMUZ  PERŞEMBE

20.00 – 21.00 : THE EXPENDABLES – KIŞLAÇAY GENÇLİK GÜCÜ

21.00 – 22.00 : ÜMİT MİLLİ – BY FATİH KUAFÖR

22.00 – 23.00 : B.T. KALAYCI – YENİ MAHALLE

23.00 – 24.00 : DÜZYAPI İNŞAAT - BEGONYASPOR

12 TEMMUZ  CUMA

20.00 – 21.00 : ARBEL A.Ş. – ECRE MOBİLYA KIŞLAÇAY ---OLGUNLAR

21.00 – 22.00 : GARAJ SPOR – CANDAN MAKİNA ---OLGUNLAR

22.00 – 23.00 : HACIKÖY GENÇLİK - FEVZİYESPOR

23.00 – 24.00 : SAPANCA YÜZEVLER – RÜZGARAS METAL

15 TEMMUZ  PAZARTESİ

20.00 – 21.00 : ÜSTÜN KUMLAMA – BAY SARAY ---OLGUNLAR

21.00 – 22.00 : EFSANE HARMANLIK – ESKİ DOSTLAR KÖFT. SABRİ—OLG.

22.00 – 23.00 : AKGÜN GRUP - AHMEDİYESPOR

23.00 – 24.00 : İLİMBEY – ÇİFTLİK YOLU VALENTİNO

17 TEMMUZ  ÇARŞAMBA

20.00 – 21.00 : A GRUP 1.NCİSİ – B GRUP 2.NCİSİ--GENÇLER

21.00 – 22.00 :A GRUP 2.NCİSİ – B GRUP 1.NCİSİ--GENÇLER

22.00 – 23.00 : A GRUP 1.NCİSİ – B GRUP 2.NCİSİ—OLGUNLAR YARI FİNAL

18 TEMMUZ PERŞEMBE

20.00 – 21.00 : A GRUP 2.NCİSİ – B GRUP 1.NCİSİ—OLGUNLAR YARI FİNAL

21.00 – 22.00 : C GRUP 1.NCİSİ – D GRUP 2.NCİSİ--GENÇLER

22.00 – 23.00 : C GRUP 2.NCİSİ – D GRUP 1.NCİSİ--GENÇLER

22 TEMMUZ PAZARTESİ

21.00 – 22.00 :  A1- B2 GALİBİ -- C1 - D2 GALİBİ-- GENÇLER YARI FİNAL

22.00 – 23.00 : A2 - B1 GALİBİ -- C2 - D1 GALİBİ -- GENÇLER YARI FİNAL


26 TEMMUZ CUMA FİNAL GECESİ

20.00 – 21.00 : GENÇLER 3.NCÜLÜK MAÇI

21.00 – 22.00 : OLGUNLAR 3.NCÜLÜK MAÇI

22.00 – 23.00 : GENÇLER FİNAL MAÇI

23.00 – 24.00 : OLGUNLAR FİNAL MAÇI

00.15 – 00.30 : KUPA VE ÖDÜL TÖRENİ




Yorum ekle

Yorumların tüm sorumlulukları yorum yapan kişilerin kendilerine aittir. Yorumlardan hiçbir şekilde Arifiye Belediyesi sorumlu tutulamaz.


Güvenlik kodu
Yenile

Telif Hakkı © 2019 ..:: T.C. Arifiye Belediyesi Resmi Web Sitesi ::... Tüm Hakları Saklıdır.

Adres: Arifbey Mah. Atatürk Cad. No:247 54580 Arifiye / SAKARYA Tel: 0264 2291010 Fax: 0264 2291012 E-Posta: bilgi @ arifiye.bel.tr
Bu web sitesi en iyi Microsoft Internet Explorer (v7.0 ve üzeri), Mozilla Firefox (v3.0 ve üzeri), Google Chrome (v7.0 ve üzeri) tarayıcılarıyla görüntülenir.