Arifiye Belediyesi
Ak Masa

Başkan Yardımcısı Lütfü Tansı’dan Toyota Boshoku Türkiye ’ye Teşekkür Ziyareti…

FacebookTwitterGoogle bookmark

toyota bosholu ziyaretiArifiye Belediyesi Bakan Yardımcısı Lütfü Tansı, Toyota Boshoku Türkiye’yi ziyaret etti.

Arifiye Belediyesi İdari İşlemlerden sorumlu Başkan Yardımcısı Lütfü Tansı, 14 Temmuz Salı günü Toyota Boshoku Türkiye fabrikasını ziyaret etti. Ziyarette, Toyota Boshoku Türkiye Başkanı Yoshiyuki Kato, Yönetim Genel Müdürü Utku Tekgül, İdari İşler ve Genel Satın alma Müdürü Sedat Alkan ve Kurumsal İşler Müdür Yardımcısı Çiğdem Nemutlu Tekimay hazır bulundu. Samimi bir ortamda geçen ziyarette, Lütfü Tansı’ya fabrikayı gezdiren ve çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Yoshiyuki Kato, Korona Virüs (Covid-19) salgınında tüm Dünya’da durma noktasına gelen ekonomi nedeniyle, üretimi durdurduklarını,  pandemi konusunda tüm önlemleri alarak yeniden üretime geçtiklerini belirtti.

Toyota Boshoku Türkiye Başkanı Yoshiyuki Kato‘ya misafirperverlikleri nedeniyle teşekkür eden Lütfü Tansı yaptığı açıklamada; “Arifiye ilimizin Sanayi merkezi konumunda. İçerisinde irili ufaklı 63 adet sanayi tesisinin bulunduğu 1’nci Organize Sanayi Bölgesi, Toyota, Otokar, Goodyear, Tankpalet, Tırsan gibi ulusal ve uluslararası markaların üretim tesisleri, oto sanayi siteleri bizim sınırlarımızda. Dünya’yı saran Korona (Covid-19) Salgını nedeniyle üretim ve hayat durma noktasına geldi. Çok şükür, hükümetimizin aldığı tedbirler sayesinde devlet-millet el ele vererek, yeni kurallara ve tedbirlere uyarak yeniden üretime geçiyoruz. Arifiye Belediyesi olarak her zaman sanayicimizin, esnafımızın ve vatandaşlarımızın yanında yer alıyor, onlar için tüm olanaklarımızı seferber ediyoruz.

2020 yılı içerisinde doğal afetlerde, ramazan ayında ve pandemi döneminde çeşitli sosyal ve kültürel etkinlik ve kampanyalar düzenleyerek, her zaman vatandaşımıza destek olmaya çalıştık. Bu çalışmalar sırasında da zaman zaman sanayicilerimizin desteğine ihtiyaç duyup, onları etkinliklerimize dâhil ettik. Toyota Boshoku Türkiye fabrikası da bize her zaman destek veren kuruluşlarımızdan biri. Bu bağlamda, bizlere verdikleri destek nedeniyle, Toyota Boshoku Türkiye Başkanı Yoshiyuki Kato’nun  şahsında tüm Toyota Boshoku Türkiye ailesine teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.” diyerek teşekkür belgesini takdim etti.


Yorum ekle

Yorumların tüm sorumlulukları yorum yapan kişilerin kendilerine aittir. Yorumlardan hiçbir şekilde Arifiye Belediyesi sorumlu tutulamaz.


Güvenlik kodu
Yenile

Telif Hakkı © 2020 ..:: T.C. Arifiye Belediyesi Resmi Web Sitesi ::... Tüm Hakları Saklıdır.

Adres: Arifbey Mah. Atatürk Cad. No:247 54580 Arifiye / SAKARYA Tel: 0264 2291010 Fax: 0264 2291012 E-Posta: bilgi @ arifiye.bel.tr
Bu web sitesi en iyi Microsoft Internet Explorer (v7.0 ve üzeri), Mozilla Firefox (v3.0 ve üzeri), Google Chrome (v7.0 ve üzeri) tarayıcılarıyla görüntülenir.