Arifiye Belediyesi
Ak Masa

Aşağı Kirazca Orta Okulu Yıldız Erkekler İl Birincisi…

FacebookTwitterGoogle bookmark

aşağı kirazca ziyaretŞampiyonlar başkanı ziyaret eti...

Şampiyon sporcular, Okul Müdürü  Mustafa Doğan , Beden Eğitimi Öğretmeni Ferhat Kutluay, Aşağı Kirazca Muhtarı Fikret Çetin ve Yukarı Kirazca Muhtarı Adem Hacı eşliğinde başkanı makamında ziyaret etti.

Aşağı Kirazca Ortaokulu Yıldız Erkekler Kros takımı, büyük bir başarıya imza attı. İlimizde yapılan Okullar arası Kros Şampiyonasında takım halinde birinci oldu. Ayrıca, ferdi müsabakalarda Emirhan Şen il birincisi, Hikmet Karayaka ikincisi, Emircan Şen il üçüncüsü, Abdullah Noyan il yedincisi ve Sergen Zortul İl onuncusu oldu.

Başkan İsmail Karakullukçu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; "Spora ve sporculara yaptığımız yatırımlar meyvelerini veriyor. Arifiye'li sporcularımız sporun her dalında fırtına gibi esiyor. Yapılan her müsabaka, ilçemizin adını bölgemizde ve yurt çapında duyuruyor. Şampiyon sporcularımızla tanışmaktan büyük mutluluk duydum.  Bizler kazandıkları başarılardan çok, yeni yetişen kardeşlerine yolu açtıkları için, spor yapmaya özendirdikleri için kendileri ile gurur duyuyoruz.  Belediye Başkanlığına seçildiğim günden beri hep söylüyorum. Geleceğimize yatırım yapmak istiyorsak, çocuklarımızın eğitimine yatırım yapmalı, ihtiyaç duydukları sosyal tesisleri, spor tesislerini yapmalı ve onların hizmetine sunmalıyız. ulu Önder Atatürk'ün;" Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur ve Ben sporcunu zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim". veciz sözleri rehberimiz olmalıdır. Arifiye Belediyesi olarak sanayi merkezi olmamızın yanında, spor tesisleri ve sosyal tesisler bakımında da ilimizin sayılı ilçeleri arasına girdik. Gençlerimize yönelik bu çalışmalarımız gelecekte de hız kesmeden devam edecektir." dedi.

Okul Müdürü Mustafa Doğan da;"Okulumuzu ve ilçemizi başarı ile   temsil eden öğrencilerimizin, ilçemizin yöneticileri ile tanışmasını istedik. Hep birlikte kendileri ile gurur duyuyoruz. Belediye başkanımız İsmail Karakullukçu'nun  bizim gönlümüzde  ayrı bir yeri var. Çünkü o da eğitim camiasından. Bu vesile ile, ihtiyacımız olan her konuda bize verdiği destek için kendisine teşekkür ediyorum." dedi.


 

Yorumlar

 
0 #1 CVP: Aşağı Kirazca Orta Okulu Yıldız Erkekler İl Birincisi…ferhat 27-02-2013 13:02
başarılarının devamını diliyorum
Alıntı
 

Yorum ekleme fonksiyonu devre dışı.

Hava Durumu

11°
°F°C
Arifiye
Mostly Clear
Fri
Showers
8 | 16
Sat
Partly Cloudy
6 | 15
Telif Hakkı © 2018 ..:: T.C. Arifiye Belediyesi Resmi Web Sitesi ::... Tüm Hakları Saklıdır.

Adres: Arifbey Mah. Atatürk Cad. No:247 54580 Arifiye / SAKARYA Tel: 0264 2291010 Fax: 0264 2291012 E-Posta: bilgi @ arifiye.bel.tr
Bu web sitesi en iyi Microsoft Internet Explorer (v7.0 ve üzeri), Mozilla Firefox (v3.0 ve üzeri), Google Chrome (v7.0 ve üzeri) tarayıcılarıyla görüntülenir.