Arifiye Belediyesi Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu başkanlığında yapıldı.

         Arifiye Belediyesinde Mayıs ayı Olağan Meclis Toplantısı, Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu başkanlığında yapıldı.

         Arifiye Belediyesi Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı Arifiye Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu başkanlığında yapıldı.

        Başkan Karakullukçu yaptığı açıklamada; Mayıs ayı olağan meclis toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum. Dün 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramını kutladık. Alın teriyle üreten, topluma değer katan tüm işçi ve emekçilerimizin bayramını bir kez daha kutluyorum.” dedi.

        Gündem dışı söz alan Milliyetçi Hareket Partisi Meclis Üyesi Murat Çiçek; Belediyenin Whatsapp hattının kurulmasını,  Yeniden Refah Partisi Meclis Üyesi Yılmaz Gümüş; Arifbey Mahallesindeki yenilenen elektrik hatlarındaki bir takım sorunları, Meclis Üyesi Adnan Afacan; doğal afetlerle ilgili hazırlıkların yapılabileceği bir komisyon kurulmasını, Meclis Üyesi Hasan Ertuğrul Akatın; Pazar yerindeki denetimlerin artırılmasını istedi. Meclis Üyesi Ufuk Kaya ise, Ulaşımla ilgili bir önerge iletti ve Cumhuriyet Halk Partisi Meclis Üyesi Kurtuluş Bayraktar ise Meclis toplantılarının canlı yayınlanmasını talep etti.

         Başkan Karakullukçu, söz konusu taleplerle ilgili gerekli incelemelerin yapılarak,  çalışmaların başlatılacağını söyledi.

         Mayıs ayı gündemindeki 5 madde  görüşülerek karara bağlandı.