Mesajınızı Gönderin
 

Captcha Resmi

Bu sitede yorum yapacak kişiler yorumların sorumluluğunun kendilerine ait olduğunu kabul eder. (Detaylı bilgi için lütfen Web Sitesi Kullanım Sözleşmesi'ni okuyunuz)


Elif: Sinek ilaçlama

Merhabalar ben Fatih mahallesinde oturmaktayım mahallemizde sinekler artış göstermekte ilaçlama yapılmasını rica ederim.

Sayın; Elif Hanım,

Talebiniz Fen İşleri Müdürlüğümüze iletilmiştir. İlçe genelinde yaptığımız Larva ve sinekle mücadele çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmekte olup, çalışma programı kapsamında ilaçlama yapılacaktır. Bilgilerinize...

 


Salı, 04 Haziran 2024
ŞEREF GÜLLÜ: SEYFETTİN KUBİLAY KÜLTÜR MERKEZİ

 02/06/2024 pazar günü saat 14:00 da yapılan  nikah merasimine katılmak üzere Seyfettin Kubilay Kültür merkezi ne geldim.  Size yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı teşekkür ederim. Fakat kendimce gördüğüm küçük değişikler ile daha iyi bir hizmet kalitesine kavuşacağınıza inancım sonsuzdur. 

          Yapılan kültür merkezi o kadar SICAKTI Kİ .... Muhakkak kapı dışına 2 TELLAK bir KESECİ koymalısınız.  Böylelikle merasim sırasında buram buram terleyen arkadaşlar bir taraftan belediyeye bu hizmetinden dolayı teşekkür ederken KESE KÖPÜK İLE hizmet tam ve anlaşılır hale gelecektir.  

          Düğün sahibine konuyu sorduğumda oradaki görevlinin türlü mazeretler uydurarak havalandırmayı çalıştırmak istemediğini söyledi.  ( Buradan birimle ilgili çalışan arkadaşa özellikle teşekkür ederim. Büyük ihtimal EN SON ÇIKAN TASARRUF GENELGESİNİ İÇTEN & GÖNÜLDEN  BENİMSEMİŞ OLMALI... Yoksa oturduğu yerden kalkıp oraya gelmeye tenezzül etmiyor dersek günahını almış oluruz. )  BAŞARI BİR İŞLETMENİN SADECE KURDELESİNİ KESEREK AÇTIM DEMEK DEĞİLDİR. BAŞARIYI KÜÇÜK AYRINTILAR BELİRLER. 

          Çalışma hayatınızda başarılar dilerim. 

 

Sayın; Şeref GÜLLÜ

Belediyemize ait Seyfettin Kubilay Kültür Merkezi Klima ve Havalandırma Sistemine ait motorlar, sık sık gidip gelen elektrikler yüzünden yandı. Şu an arızalı ünitelerin siparişleri verildi. Satın alım ve onarım süreci devam ediyor... Bilgilerinize...


Pazartesi, 03 Haziran 2024
Öner KATRANLI : Muallim mektebi parki

Merhabalar.

Neviye mahallesi muallim parkında çok ciddi bir temizlik sorunu mevcut . Belediye,belediye ekiplerimizden daha sık (Gün aşırı) kontrol ve temizlik halkımızdan bu konu üzerine daha duyarlı olmalarını rica ediyorum.

Çocukların oyun alanlarını bu denli pisletmeye kimsenin hakki yok. Sonuçta bunu yapan çocuklar değil yetişkinler.

 

Onların temiz dünyasini kirletmeyelim...

Bunu çocuklarımıza borçluyuz.

Teşekkürler...

 

Sayın; Öner Katranlı

Şikayetiniz Temizlik İşleri Müdürlüğümüze iletilmiştir. Mahalle halkımızın da çevre temizliğine biraz daha dikkat etmesi dileğiyle...

 

 

 


Çarşamba, 22 Mayıs 2024
karaman.gen.tr: Tebrikler

Başarılar diliyorum. Karaman'dan selamlar.


Çarşamba, 22 Mayıs 2024
Bünyamin özdamar: Tehlikeli Köpekler

Merhaba,

Arifbey Mah Sema sokakta bulunan, kyk giriş kapısı önündeki park etrafında köpekler bulunuyor ve başıboş geziyorlar, gece sabaha kadar havlayarak ne bizi ne de öğrencileri uyutuyorlar yeter artık lütfen bu köpekleri toplayın, günün birinde mutlaka birine saldıracaktır ve sorumlusu kesinlikle belediyedir.

saygılarımla

Sayın; Bünyamin Özdamar 

Şikayetiniz Zabıta Müdürlüğümüze iletilmiştir. Bölgenizde hayvanların toplanması ile ilgili çalışma yapılacaktır. Bilgilerinize...


Pazar, 19 Mayıs 2024
 
Powered by Phoca Guestbook