Mesajınızı Gönderin
 

Captcha Resmi

Bu sitede yorum yapacak kişiler yorumların sorumluluğunun kendilerine ait olduğunu kabul eder. (Detaylı bilgi için lütfen Web Sitesi Kullanım Sözleşmesi'ni okuyunuz)


Hüdayi : Yol üstü rögar kabağı çökmesi

Kumbaşı salağı ASN tasarım önündeki virajda yüksek tonajli araç rögar kapağını çökertmis ve kapak kanala düşmüş. Onarım yapılması gerekiyor.

 

Sayın; Hüdayi Bey Rögar Kapağı onarım talebiniz Fen İşleri Müdürlüğümüze iletilmiştir. Bilginize...


Çarşamba, 10 Mayıs 2023
Şeyma döner: Çöp konteyner

İyi günler ben arifbey mahallesi nurdan sokak da oturmaktayım oturduğumuz bina yeni bir yapı olduğu için binamıza çöp konteyner istiyorum yan sokaklarımızdaki çöp konteynerlara gitmek zorunda kalıyoruz bununla ilgili bir çalışma yaparsanız seviniriz binamız saykal inşaat. İyi çalışmalar. 

 

Sayın; Şeyma Döner

Çöp Konteyneri talebiniz Temizlik İşleri Müdürlüğümüze iletilmiştir. Bilginize...


Cumartesi, 06 Mayıs 2023
Muzaffer Uzun : Oyun parkı

Neviye mah. Muhtarlığı yanındaki çocuk oyun parkı   acil   bakım onarım   istiyor.  Aksi   taktirde   çocuklar   zarar   görebilir. Lütfen   yardımcı olursanız   memnun   oluruz. İyi çalışmalar 

Sayın; Muzaffer Uzun 

Çocuk Parkının bakım onarımı talebiniz Park ve Bahçeler Müdürlüğümüze iletilmiştir. Bilgilerinize..


Pazar, 30 Nisan 2023
İbrahim : Çöp konteynırı

Karaaptiler mah. 337 numaralı sokakta çöp konteynırı eksik 9 hane 1 adet çöp konteynırı kullanmakta ve yetersiz gelmekte tir en acil bir şekilde çöp konteynırı istiyoruz Hüseyin inan Vedat İnan Turgay Kocataş Hüseyin Kocataş İbrahim Kocataş Adem Kocataş Orhan Kocataş Kadir Kocataş Sedat İnan Hane sahipleri umarız en kısa sürede sorunu çözersiniz teşekkürler.

 

Sayın; İbrahim  Bey 

Konteynır Talebiniz Temizlik İşleri Müdürlüğümüze iletilmiştir. Bilgilerinize...


Pazar, 30 Nisan 2023
salih zorlu: toplanan hayvanlar

ahmediyeden ekıplerınızı köpek alırken gördum saldırgan olmayan koylulerce bakılan bu köpeklerı asıladıktan sonra nereye göturdunuz ? bırakırken vıdeo cektınızmı? kopeklerı kanun geregı aldıgınız yere bırakmanız gerekmez mı ? bu köpeklerın akıbetı nedır? ayrıca etrafta hasta onlarca kedı var veterınerlık mudurlugu kurmuyorsunuz bu hayvanları tedavı etmıyorsunuz eden beledıyeyle ıs bırlıgınız varsa ırtıbat numarası hayvan takıp sıstemı neden bu konuda calısmalarınız yok hayvanlar Allahın bızlere emanetı beledıye olarak bu konudakı calısmalarınızı beğenmıyorum maalesef ve bır dahakı secımlerde tekrar oy verıp vermemeyı gözden gecırecegız

 

Sayın; Salih ZORLU,

Belediyemiz ekiplerince Sakarya Büyükşehir Belediyesi Hayvan Barınağınca verilen günlük kontenjan sayısı kadar hayvan toplanmakta, 5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu hükümleri gereğince, aşı ve bakımları yapıldıktan sonra,  bir kısmı barınakta kalmakta, diğerleri ise yasa gereği doğal ortamlarına salınmaktadır.  Bilginize..


Cumartesi, 04 Mart 2023